ISPANIJA

570.00 €

Komfortabili kelionė

Kelionė patogiu autobusu gražiausiais Ispanijos kampeliais

Kelionės datos

Priklauso nuo kolektyvo pageidavimo

Ypatingas pasiūlymas

Ypač daug lankytinų vietų - nepamirštami įspūdžiai

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

NIURNBERGAS – AVINJONAS – ŽIRONA – KOSTA BRAVA – LLORET DE MAR – TOSSA DE MAR – MONSERATAS – BARSELONA – FIGUERAS – KANAI – NICA – MONAKAS – MONTE KARLAS


 

Tossa de Maro miestelis, vadinamas Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų.

Poilsis prie jūros arba vykstame į Monserato vienuolyną, kuris pastatytas Monserato „juodosios“ Madonos – Dievo motinos garbei. Didžiulis vienuolyno kompleksas įsikūręs ant Monserato kalno ir prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 m. aukščio uolų.

Barselona. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, olimpinis kompleksas, Las Ramblas – gyva ir judri žymiausia Ispanijos gatvė, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais.

monakas
Kosta brava Ispanija
Sagrada familia barselona

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Zgorzelec.

2 diena. Pusryčiai. Atvykimas į Niurnbergą – senąją šventosios Romos imperijos sostinę. Ekskursija po senamiestį: gotikinės Dievo Motinos ir Šv.Zebaldo bažnyčios, Gražusis šulinys, Kaizerio pilis, Albrechto Diurerio akcentai, rotušė, Burgas (senovinė tvirtovė). Išvykstame Prancūzijos link. Nakvynė viešbutyje prie Strasbūro.

3 diena. Pusryčių nėra. Ankstyvas išvykimas. Atvykstame į įspūdingą viduramžių miestą dar vadinamą „antruoju Vatikanu“, buvusią popiežių rezidenciją Avinjoną. Šis Provanco miestas iš visų pusių apjuostas gynybinėmis sienomis. Trumpa ekskursija pėsčiomis po viduramžių miesto senamiestį, St. Benezet XII a. tiltas per Ronos upę, Popiežių rūmai, šalia esanti bažnyčia, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII, parkas ir kt. Laisvas laikas. Kelionė per Prancūziją, Ispaniją. Vėlyvas atvykimas į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje kurorte.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba plaukimas laiveliu į senovinį Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų. Grįžimas į kurortą. Vakarą siūlome praleisti ispaniškoje naktyje, kurioje rodoma flamenko šou  programa. Ispaniškasis flamenko, tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje kurorte.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstame į Monserato vienuolyną, kuris pastatytas Monserato „juodosios“ Madonos – Dievo motinos garbei. Didžiulis vienuolyno kompleksas įsikūręs ant Monserato kalno ir prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 m. aukščio uolų. Jus sužavės vienuolyno ir jį supančios gamtos didybė. Barselona. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, olimpinis kompleksas, Las Ramblas – gyva ir judri žymiausia Ispanijos gatvė, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais. A. Gaudi šedevras – Šventosios Šeimos bažnyčia ir kt. Nakvynė viešbutyje kurorte.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Vakarą siūlome praleisti ispaniškoje naktyje, kurioje rodoma flamenko šou  programa. Ispaniškasis flamenko, tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje kurorte.

7 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Žironą – provincijos sostinę. Tai vienas seniausių ir gražiausių miestų, dar vadinamas mažąja Florencija. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvių ir laiptų labirintu. Atvykstame į Salvadoro Dali gimtinę Figuerą. Apsilankymas S. Dali teatre – muziejuje, kurio 24-iose salėse demonstruojami siurrealistiniai šio garsaus menininko darbai. Vykstame link Prancūzijos. Įspūdingi Pirėnų kalnai – tarsi pačios gamtos suformuotas natūralus pasienis tarp Ispanijos ir Prancūzijos. Vykstame link Kanų. Nakvynė viešbutyje prie Aix En provence.

8 diena.  Pusryčiai. Keliaujame palei Prancūzijos pietuose esančią žydrąją pakrantę link nuostabių Viduržemio jūros kurortų Kanų ir Nicos. Atvykstame į Kanus – prabangų žydrosios pakrantės kurortą, pamėgtą kino žvaigždžių ir menininkų. Kruazetės krantinė, Festivalių rūmai. Atvykus į Nicą, trumpa ekskursinė programa po miestą: Garibaldžio aikštė, katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, opera, rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Kelionė į Monaką besigrožint nepakartojamais Apeninų kalnų vaizdais. Atvykstame į Monako nykštukinę kunigaikštystę. Pagal galimybes egzotiškųjų sodų lankymas, garsėjančius didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Senoji Monako dalis: Kunigaikščių rūmai, katedra. Azartinių lošimų sostinė Monte Karlas. Išvykstame Italijos link. Nakvynė viešbutyje prie Milano.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame per Italiją, Austriją vienu nuostabiausių kelių Europje. Atvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlyvas grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU;

5 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS 3* VIEŠBUČIUOSE (IŠSKYRUS VIENĄ NAKVYNĘ 2* VIEŠBUTYJE BE PUSRYČIŲ);

4 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS KOSTA BRAVOS RIVJEROS KURORTO 3* VIEŠBUTYJE;

KELIONĖS VADOVO PASLAUGOS;

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS KELIONĖS METU;

KELIONĖS DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

BILIETAI Į MOKAMUS OBJEKTUS ~ 80 EUR,

 

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. 6 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė