RYGA-STOKHOLMAS-RUNDALĖ

nuo 100,00 €

Komfortabili kelionė

Nepamirštamas kruizas

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Atrask šalis šalia Baltijos jūros

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

RYGA-STOKHOLMAS-RUNDALĖ


 

Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia

„Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės.

Aplankysite Rundalės rūmų ansamblį, vieną žymiausių rokoko stiliaus statinių šalyje, Latvijoje dar vadinamą mažuoju Versaliu.

stokholmas nakti
rygos senamiestis
stokholmo prieplauka

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė į Rygą. Trumpa ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia (pasikėlimas į Šv.Petro bažnyčios bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Rygos senamiestį), Rygos opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, senamiesčio gatvelių labirintai. Vakare išplaukiame ištaigingu kruiziniu laivu į Švediją. Nepamirštamas vakaras laive: parduotuvės, diskotekos. Kruizo metu galėsite grožėtis nepaprastais Baltijos jūros vaizdais: Alandų salų archipelagais, saulėlydžiu ir saulėtekiu jūroje. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

2 diena. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dėl daugybės kanalų vadinamą „Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės. Aplankysite rotušę, kurioje kasmet vyksta banketas Nobelio premijas įteikus, pasivaikščiosime šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. „Vaza“ muziejus. Čia eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Vakare išplaukimas į Rygą kruiziniu laivu. Vėl nepamirštamos pramogos laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

3 diena. Išvykstame į Rundalę. Aplankysite Rundalės rūmų ansamblį, vieną žymiausių rokoko stiliaus statinių šalyje, Latvijoje dar vadinamą mažuoju Versaliu. Tai buvusi Kuršo hercogo Ernesto J.Birono vasaros rezidencija. Rūmus projektavo žymus to meto italų architektas F.B.Rastrelis. Jūsų akis džiugins rūmai su itin puošniais kambariais, kuriuose išlikusios originalios lubų, sienų dekoracijos. Taip pat Jus žavės Rundalėje atkuriamas prancūziško stiliaus rūmų parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę. Išvykstame į Lietuvą. Grįžimas namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS,

KELIONĖ PATOGIU 3* AUTOBUSU,

2 NAKVYNĖS LAIVO B KLASĖS KETURVIETĖSE KAJUTĖSE,

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS VISOS KELIONĖS METU,

GIDO-VADOVO PASLAUGOS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

VIENI PUSRYČIAI KRUIZINIAME LAIVE: IKI 17 METŲ 8 €, VYRESNIEMS 11 €.

VAZA MUZIEJUS – SUAUGUSIEMS 130 SEK, VAIKAMS IKI 18 METŲ NEMOKAMAI

RUNDALĖS RŪMAI 5 €.

 

Pastaba: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki kelionės pabaigos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė