TALINAS – STOKHOLMAS – TARTU

nuo 100,00 €

Įdomi kelionė

Kelionė komfortabiliu autobusu, bei kruizas Baltijos jūroje

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Pamatykite tris skirtingus miestus, atsipalaiduokite kruiziniame laive!

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

TALINAS – STOKHOLMAS – TARTU


 

Nepamirštamas vakaras laive: gyva muzika,  vakarinė programa, naktiniai klubai, diskotekos. Taip pat kruizo metu galėsite grožėtis nepaprastais Baltijos jūros vaizdais: Alandų salų archipelagais, saulėlydžiu ir saulėtekiu jūroje.

Tartu – antras pagal dydį Estijos miestas, šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo.

„Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės.

stokholmas aisciai
talinas
tartu

KELIONĖS DETALĖS

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Latviją, Estiją. Atvykus apžvalginė ekskursija po Taliną: senamiestis, Piritos buriavimo centras, Tompea pilis, Domo katedra, rotušė, Senojo Tomo ir Storosios Margaritos bokštai, Kadriorgo parkas. Jūreivystės muziejus. Vakare išplaukiame ištaigingu kruiziniu laivu į Švediją. Nepamirštamas vakaras laive: gyva muzika,  vakarinė programa, naktiniai klubai, diskotekos. Taip pat kruizo metu galėsite grožėtis nepaprastais Baltijos jūros vaizdais: Alandų salų archipelagais, saulėlydžiu ir saulėtekiu jūroje. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

2 diena

Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dėl daugybės kanalų vadinamą „Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės. Pasivaikščiosime šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. „Vaza“ muziejus. Čia eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Vakare išplaukimas į Taliną kruiziniu laivu. Vėl pramogos ir įsimintinas vakaras. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

3 diena

Išvykstame į Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo.  Pažintis su senamiesčiu: Rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos (čia yra pirmasis Struve geodezinis lankas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą), Domo katedros bokštas ir griuvėsiai, Šv.Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“, estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde, “Studentų bučinio“ ir kt. skulptūros. Išvykstame namo. Grįžimas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU

2 NAKVYNĖS LAIVO B KLASĖS KETURVIETĖSE KAJUTĖSE

KELTO BILIETAI

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS VISOS KELIONĖS METU

GIDO-VADOVO PASLAUGOS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

VIENI PUSRYČIAI KRUIZINIAME LAIVE: IKI 17 METŲ 8 €, VYRESNIEMS 11 €.

VAZA MUZIEJUS – SUAUGUSIEMS 130 SEK, VAIKAMS IKI 18 METŲ NEMOKAMAI;

JŪREIVYSTĖS MUZIEJUS TALINE 10 EUR SUAUGUSIEMS, VAIKAMS 5 EUR.

TARTU UNIVERSITETO OBSERVATORIJA ~ 5 EUR.

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki kelionės pabaigos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė