TALINAS - TURKU - HELSINKIS - STOKHOLMAS

215,00 €

Komfortabili kelionė

Komfortiškas autobusas, kelionė laivu

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Skandinavijos turas

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

TALINAS – TURKU – HELSINKIS – STOKHOLMAS


 

Apžvalginė ekskursija po Taliną: senamiestis, Piritos buriavimo centras, Tompea pilis, Domo katedra, rotušė, Senojo Tomo ir Storosios Margaritos bokštai

Ekskursijos po Suomijos sostinę metu pamatysite Senato aikštę su puikia katedra, paminklą kompozitoriui J.Sibelijui, rotušės aikštę ir Prezidento rūmus, universitetą, nacionalinį teatrą, parlamentą.

Turku pilis, katedra, Auros upės pakrantė. Vakare išplaukiame ištaigingu kruiziniu laivu į Švediją. Nepamirštamas vakaras laive: šou programos, diskotekos, kavinės, barai, parduotuvės, naktiniai klubai.

helsinkio statula
stokholmas vakare
talino prieplauka

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Latviją. Estiją. Atvykus apžvalginė ekskursija po Taliną: senamiestis, Piritos buriavimo centras, Tompea pilis, Domo katedra, rotušė, Senojo Tomo ir Storosios Margaritos bokštai. Pagal pageidavimą muziejų lankymas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Keliamės keltu per Suomių įlanką į Helsinkį. Ekskursijos po Suomijos sostinę metu pamatysite Senato aikštę su puikia katedra, paminklą kompozitoriui J.Sibelijui, rotušės aikštę ir Prezidento rūmus, universitetą, nacionalinį teatrą, parlamentą, Tempeliaukio bažnyčią uoloje, “Finlandijos” rūmus ir kt. Vykstame autobusu karališkuoju keliu iš Helsinkio į Turku, tai kelias, kuriuo XIV a. keliavo aristokratai ir pirkliai iš Skandinavijos į Rusiją. Trumpa pažintis su Turku – senąja Suomijos sostine: Turu pilis, katedra, Auros upės pakrantė. Vakare išplaukiame ištaigingu kruiziniu laivu į Švediją. Nepamirštamas vakaras laive: šou programos, diskotekos, kavinės, barai, parduotuvės, naktiniai klubai ir kt. Kruizo metu galėsite grožėtis nepaprastais Baltijos jūros vaizdais: Turku ir Alandų salų archipelagais, saulėlydžiu ir saulėtekiu jūroje. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

3 diena. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dėl daugybės kanalų vadinamą „Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės. Aplankysite rotušę, kurioje kasmet vyksta banketas Nobelio premijas įteikus, pasivaikščiosime šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. „Vaza“ muziejus. Čia eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Pagal galimybes aplankome „Junibakeną“ – žymios švedų rašytojos A.Lindgren pasakų herojų namą – muziejų. Vakare išplaukiame kruiziniu laivu į Suomiją. Vėl pramogos ir nepamirštamas vakaras laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

4 diena. Atplaukę į Turku, autobusu vykstame į Helsinkį. Lankome mokslo ir žinių centrą  „Heureka“ kur turėsite galimybę važiuoti dviračiu lynu, ištiestu 4 m aukštyje, išbandyti „vinių lovą“, apsilankyti „Veidrodžių karalystėje“, „Verne“ kino teatre galėsite pasijusti kino filmų herojais dėka specialaus plokščio ir plataus ekrano bei puikios akustikos. Vakare išplaukiame keltu į Taliną. Vykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

5 diena. Iki pietų grįžimas į Lietuvą.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS,

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU,

1 NAKVYNĖ 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS,

2 NAKVYNĖS LAIVO C KLASĖS KETURVIETĖSE KAJUTĖSE,

KELTO BILIETAI TALINAS – HELSINKIS – TALINAS, TURKU – STOKHOLMAS – TURKU.

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS VISOS KELIONĖS METU,

GIDO-VADOVO PASLAUGOS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

VIENI PUSRYČIAI KRUIZINIAME LAIVE: IKI 17 METŲ 8 €, VYRESNIEMS 11 €.

VAZA MUZIEJUS – SUAUGUSIEMS 95 SEK, VAIKAMS IKI 18 METŲ NEMOKAMAI;

ROTUŠĖ – 70 SEK,

MOKSLO IR ŽINIŲ CENTRAS „HEUREKA“ – SUAUGUSIEMS 25 EUR

 

Pastaba: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti 3 mėn. po kelionės pabaigos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė