TURKU-HELSINKIS-STOKHOLMAS

145,00 €

Komfortabili kelionė

Patogi kelionė autobusu ir nepakartojamas kruizas

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Pajusk skandinavišką dvelksmą!

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

TURKU – HELSINKIS – STOKHOLMAS


 

Ekskursijos po Suomijos sostinę metu pamatysite Senato aikštę su puikia katedra, paminklą kompozitoriui J.Sibelijui, rotušės aikštę ir Prezidento rūmus, universitetą, nacionalinį teatrą, parlamentą, Tempeliaukio bažnyčią uoloje

Trumpa pažintis su Turku – senąja Suomijos sostine: Turu pilis, katedra, Auros upės pakrantė.

Apžvalginė ekskursija po miestą, dėl daugybės kanalų vadinamą „Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės.

turku
stokholmas
kelione i helsinki

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Vakare išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Latviją. Estiją.

2 diena. Atvykus pagal galimybes trumpa apžvalginė ekskursija po rytinį Taliną. Keliamės keltu per Suomių įlanką į Helsinkį. Ekskursijos po Suomijos sostinę metu pamatysite Senato aikštę su puikia katedra, paminklą kompozitoriui J.Sibelijui, rotušės aikštę ir Prezidento rūmus, universitetą, nacionalinį teatrą, parlamentą, Tempeliaukio bažnyčią uoloje, “Finlandijos” rūmus ir kt. Vykstame autobusu karališkuoju keliu iš Helsinkio į Turku, tai kelias, kuriuo XIV a. keliavo aristokratai ir pirkliai iš Skandinavijos į Rusiją. Trumpa pažintis su Turku – senąja Suomijos sostine: Turu pilis, katedra, Auros upės pakrantė. Vakare išplaukiame ištaigingu kruiziniu laivu į Švediją. Nepamirštamas vakaras laive. Kruizo metu galėsite grožėtis nepaprastais Baltijos jūros vaizdais: Turku ir Alandų salų archipelagais, saulėlydžiu ir saulėtekiu jūroje. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

3 diena. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dėl daugybės kanalų vadinamą „Šiaurės Venecija“: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, senamiesčio siauros ir jaukios gatvelės. Aplankysite rotušę, kurioje kasmet vyksta banketas Nobelio premijas įteikus, pasivaikščiosime šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. „Vaza“ muziejus. Čia eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Pagal galimybes aplankome „Junibakeną“ – žymios švedų rašytojos A.Lindgren pasakų herojų namą – muziejų. Vakare išplaukiame kruiziniu laivu į Suomiją. Vėl pramogos ir nepamirštamas vakaras laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

4 diena. Atplaukę į Turku, autobusu vykstame į Helsinkį. Lankome mokslo ir žinių centrą  „Heureka“ kur turėsite galimybę važiuoti dviračiu lynu, ištiestu 4 m aukštyje, išbandyti „vinių lovą“, apsilankyti „Veidrodžių karalystėje“, „Verne“ kino teatre galėsite pasijusti kino filmų herojais dėka specialaus plokščio ir plataus ekrano bei puikios akustikos. Vakare išplaukiame keltu į Taliną. Vykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

5 diena. Anksti ryte grįžimas į Lietuvą.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS,

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU,

2 NAKVYNĖS LAIVO C KLASĖS KETURVIETĖSE KAJUTĖSE,

KELTO BILIETAI TALINAS – HELSINKIS – TALINAS, TURKU – STOKHOLMAS – TURKU.

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS VISOS KELIONĖS METU,

GIDO-VADOVO PASLAUGOS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

VAZA MUZIEJUS – SUAUGUSIEMS 95 SEK, VAIKAMS IKI 18 METŲ NEMOKAMAI;

ROTUŠĖ – 70 SEK

MOKSLO IR ŽINIŲ CENTRAS „HEUREKA“ – SUAUGUSIEMS 21,00 EUR, VAIKAMS 14 EUR,

 

Pastaba: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti 3 mėn. po kelionės pabaigos

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė