LIEPOJA-KULDIGA-VENTSPILIS

20 € KAI GRUPĖJE 40 ŽMONIŲ

Komfortabili kelionė

Patogus autobusas, kelionių gidas ir puiki nuotaika

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Pamatykite kaimyninės Latvijos širdį

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

LIEPOJA-KULDIGA-VENTSPILIS


 

Pažintis su jaukiu Liepojos senamiesčiu, stebinančiu įdomia medine architektūra ir senoviškais tramvajais. Įspūdingas miesto gynybinis žiedas, fortai ir jų istorija.

Kelionė į Kuldigą – miestą, išlaikiusį viduramžių dvasią bei architektūrą ir vadinamą „latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją, miestelio panorama nuo Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje Kuržemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje!

latvija
ventspilis
liepoja

KELIONĖS DETALĖS

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Atvykstame į Liepoją – trečią pagal dydį Latvijos miestą, išsidėsčiusį tarp Baltijos jūros ir ežero, kurį laiką buvusį Latvijos sostine. Pažintis su jaukiu Liepojos senamiesčiu, stebinančiu įdomia medine architektūra ir senoviškais tramvajais. Įspūdingas miesto gynybinis žiedas, fortai ir jų istorija. Lankome Karo uostą buvusį Sovietų Sąjungos povandeninių laivų uostą ir kalėjimą. Dalyvaujame teatralizuotame realybės šou: griežti prižiūrėtojai priverčia jus pasijusti įkalintųjų vaidmenyje, tardo, fotografuoja, uždaro į kameras ir paskelbia nuosprendį.

Kelionė į Kuldigą – miestą, išlaikiusį viduramžių dvasią bei architektūrą ir vadinamą „latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją, miestelio panorama nuo Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje Kuržemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje (240m). Šis gamtos stebuklas apipintas legendomis ir istoriniais įvykiais.“Pasakojama, kad kunigaikščiai čia lašišas gaudydavo tiesiog ore“. Čia yra ir aukščiausias Latvijoje Alekšupelio krioklys (4,5m). Kelionė į požemio karalystę – Riežupės smėlio urvus, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia galima paklaidžioti 2,5km ilgio labirintais nusileidžiant iki 8m po žeme (skaidrus baltas smėlis, mėlynasis, raudonasis molis apšviestas žvakių ir … neįsivaizduojama tyla buvusiose kasyklose).

Po įspūdingo pasivaikščiojimo urvuose kelionė į Ventspilį. Ekskursija po miestą. Ventspilis harmoningai suderina senamiesčio žavesį ir industrinį XXIa. miesto vaizdą. Grįstos gatvės ir pėsčiųjų takeliai, jachtų uostas, puikus Žydrosios vėliavos paplūdimys, Livonijos laikų pilis. Grįžimas į Lietuvą.

Vietoj Ventspilio galimas latviško alaus degustavimas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU,

GRUPĖS VADOVO PASLAUGOS,

EKSKURSINĖ PROGRAMA.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

MUZIEJŲ IR LANKYTINŲ OBJEKTŲ KAINA ~ 10 EURŲ.

 

Pastaba: firma pasilieka sau teisę keisti kelionės programos eiliškumą.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę, kuri galiotų iki grįžimo datos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė