LIEPOJA-KULDIGA-VENTSPILIS-RYGA-JURMALA

65,00 €

Komfortabili kelionė

Keliausite patogiu autobusu

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Latviškas dviejų dienų nuotykis

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

LIEPOJA-KULDIGA-VENTSPILIS-RYGA-JURMALA


 

Pažintis su jaukiu Liepojos senamiesčiu, stebinančiu įdomia medine architektūra ir senoviškais tramvajais. Įspūdingas miesto gynybinis žiedas, fortai ir jų istorija

Ekskursija po Ventspilį – šiuolaikišką pajūrio miestą, susidraugavusį su sūriaisiais vandenimis ir atšiauriu vėju, gerbiantį savo praeitį ir turintį savo ateitį. Išskirtinį miesto įvaizdį pabrėžia rūpestingai grįstos gatvės ir Latvijos geriausių  skulptorių bei menininkų skulptūros.

Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai

jurmala
kelione po latvija
pazintine kelione i latvija

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Atvykstate į Liepoją – trečią pagal dydį Latvijos miestą, išsidėsčiusį tarp Baltijos jūros ir ežero, kurį laiką buvusią Latvijos sostinę. Pažintis su jaukiu Liepojos senamiesčiu, stebinančiu įdomia medine architektūra ir senoviškais tramvajais. Įspūdingas miesto gynybinis žiedas, fortai ir jų istorija.

Lankysite Karo uostą – buvusį Sovietų Sąjungos povandeninių laivų uostą ir kalėjimą. Dalyvausite teatralizuotame realybės šou: griežti prižiūrėtojai priverčia jus pasijusti įkalintųjų vaidmenyje, tardo, fotografuoja, uždaro į kameras ir paskelbia nuosprendį.

Apžiūrime Kuldigą – miestą, vadinamą „latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją, miestelio panorama nuo Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje. Kuršžemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje (240m). Šis gamtos stebuklas apipintas legendomis ir istoriniais įvykiais. Čia yra ir aukščiausias Latvijoje Alekšupelio krioklys (4,5m). Kelionė į požemio karalystę – Riežupės smėlio urvus, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus.

Ekskursija po Ventspilį – šiuolaikišką pajūrio miestą, susidraugavusį su sūriaisiais vandenimis ir atšiauriu vėju, gerbiantį savo praeitį ir turintį savo ateitį. Išskirtinį miesto įvaizdį pabrėžia rūpestingai grįstos gatvės ir Latvijos geriausių  skulptorių bei menininkų skulptūros. Tai labiausiai apšviestas Latvijos miestas, čia nerasite nė vienos neapšviestos gatvelės. Miestas kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo – kiekvienam savas Ventspilis. Apžvalginė ekskursija po senamiestį, garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio. 13 a. Livonijos ordino pilis- viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių. Joje dabar įsikūręs vienas moderniausių Baltijos muziejų su skaitmenine ekspozicija, vizualia skulptūrų galerija – „vaiduoklių rūsys“. Žymusis inkarų takas – tai muziejus po atviru dangumi su unikalia inkarų ekspozicija pajūrio parke. Vykstame į Rygą. Nakvynė viešbutyje Rygoje.

2 diena. Pusryčiai. Mašinų muziejaus lankymas Rygoje. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, senamiesčio gatvelių labirintai.

Išvyka į Jūrmalą. Mėgstantys maudynes galės aplankyti vandens atrakcionų parką „LIVU“. Čia turistų laukia 11000 kv. metrų dydžio teritorija, įrengta „Karibų jūros“ stiliumi. Čia yra net 7 nusileidimo takeliai, iš kurių 2 skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams, įvairiausi dirbtiniai kriokliai ir krintančio vandens kaskados, baseinas – upė, baseinas su jūros bangomis, teritorija skirta vaikams, kiti įvairūs atrakcionai, poilsio zona su pirtimis, saunomis, perlinėmis voniomis, 1000 kv. metrų žiemos pliažas, apsuptas tropinės augalijos.

Išvykstame į Lietuvą. Grįžimas namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU,

SVEIKATOS DRAUDIMAS KELIONĖS METU,

1 NAKVYNĖ 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS,

GRUPĖS VADOVO PASLAUGOS,

EKSKURSINĖ PROGRAMA.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

BILIETAI Į MOKAMUS OBJEKTUS, PAPILDOMOS PASLAUGOS.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~15 EUR.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki grįžimo datos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė