ŠVERINAS - LIUBEKAS - HANZA PARKAS

180,00 €

Komfortabili kelionė

Patogus autobusas ir profesionalus kelionės vadovas!

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Trys nuostabūs Vokietijos miestai

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

ŠVERINAS – LIUBEKAS – HANZA PARKAS


 

Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šverine, Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą.

Ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras kvepia druska, įsikūręs Hanza parkas. Vienintelis, esantis prie jūros, 2009 m. atšventęs 50 metų jubiliejų.

Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai“ arba „Ispanišką varpą“, kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu.

sverinas vokietija
vokietija
sverinas

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Slubice.

2 diena.  Pusryčiai. Vykstate į Maklenburgo – Pomeranijos sostinę Šveriną. Aplankote XIX a. pilį, pastatytą Šverino ežero saloje. Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą. Ne mažiau puošnus pilies interjeras. Čia yra daugiau nei 80 menių. Grožitės pilies parku: kanalai, figūrinės augalų kompozicijos, gėlynai. Ekskursija po  Hanzos miestų karalių Liubeką. Į Travės upės apsuptą senamiestį žengiate pro miesto simbolį Holšteino vartus. Turgaus aikštės centre puikuojasi įspūdingo dydžio Rotušė (viena gražiausių visoje Vokietijoje), aplinkui – buvę pirklių ir turtingų miestelėnų namai, Šv. Marijos bažnyčia. Užkopę į 125 m aukščio bokštą, apžvelgsite visą miestą. Įdomi ir Šv. Jakobo jūrininkų bažnyčia, sauganti burlaivį, kurio įgula „prapuolė“ bermudų trikampyje. Apžiūrėsite ir tai, kas būdinga tik Liubekui: pirklių namus su pereinamaisiais kiemais, senamiesčio centre pastatytus našlių namus ir marcipanų muziejų. Nakvynė viešbutyje Šverine.

3 diena. Pusryčiai. Visa diena  HANZA PARKE. Ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras kvepia druska, įsikūręs Hanza parkas. Vienintelis, esantis prie jūros, 2009 m. atšventęs 50 metų jubiliejų. Keliaudami per parko temines sritis: „Stebuklų tiltas“, „Nervų karas“, „Piratų šalis“, „Vandenų šalis“ ir „Meksika“, kiekvienas ras atrakcionų pagal savo pomėgius. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę“ sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai“ arba „Ispanišką varpą“, kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. O tu sėdi prisispaudęs prie varpo šerdies ir tavo klyksmo nenustelbia net 80 tonų sveriantis kupolas. „Kaubojų šaly“ galėsite patikrinti savo drąsą karstydamiesi atrakcione „Navachų nuotykiai“, o poilsio minutę jus maloniai nuteiks magijos, lazerių, papūgų šou, vandens akrobatai, kiniečių varjetė ir stereo kino filmas. Išvykstate link Lenkijos. Nakvynė viešbutyje Slubice.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS;

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU;

3 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS 2* VIEŠBUTYJE;

EKSKURSINĖ PROGRAMA, GIDAS – VADOVAS;

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS KELIONĖS METU.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

MUZIEJŲ IR LANKYTINŲ OBJEKTŲ KAINA APIE 40 EURŲ.

 

Pastaba: firma pasilieka sau teisę keisti kelionės programos eiliškumą.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki kelionės pabaigos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė