TITLE

DESCRIPTION

VOKIETIJA: SERENGEČIO PARKAS – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS

SERENGEČIO PARKAS – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS

289,00 €

Komfortabili kelionė

Kelionė autobusu per Lenkiją

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Išskirtiniai pojūčiai pramogų parkuose bei išskirtinė miestų architektūra

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

SERENGEČIO PARKAS – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS


 

Serengečio parkas – tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro.

Heidės parkas  didžiausias Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parkas. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems.

Biotcherstrasse – pati įdomiausia Brėmeno gatvė su „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Bremen Rastkeller rotušė,  Šv. Petro katedra.

serengeti parkas
bremeno muzikantai
heide parkas

KELIONĖS DETALĖS

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Slubice.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Serengečio parką. Serengečio parkas – tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Visų labai mėgstamas ir populiarus „Džiunglių safaris“ džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu ir kt. Vakarop vykstame į Brėmeną. Trumpa pažintis su miestu: Biotcherstrasse – pati įdomiausia Brėmeno gatvė su „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Bremen Rastkeller rotušė,  Šv. Petro katedra. Pasivaikščiosime po „Šniūro“ rajoną, kur maži nameliūkščiai stovi siaurose, ilgose gatvelėse, kurios susiraizgę kaip virvagaliai. Siauriausia gatvelė – 0,60 cm, joje galima ir įstrigti… Nakvynė viešbutyje Brėmene.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką. Dieną praleisime didžiausiame Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parke. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais ir kt. Vyresniesiems skirti atrakcionai: „Didžioji kilpa“, „Dykumų ralis“, „Kolosas“, „Šauksmas“, „Limitas“, „Raftingas“, „Krakas“ ir kt. Aplankysime „Piratų“ bei „Madagaskaro“ šou. Vakare išvykstame Lietuvos link. Nakynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS,

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU,

3 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS 2* VIEŠBUČIUOSE,

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS KELIONĖS METU,

GIDO-VADOVO PASLAUGOS

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

BILIETAI Į MOKAMUS OBJEKTUS ~ 40-45 EUR.

 

Pastabos:

– objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis,
– kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki grįžimo datos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė