VOKIETIJOS ROMANTIKA

500,00 €

Komfortabili kelionė

Kelionė autobusu per Lenkiją

Kelionės datos

2014 08 09 – 2014 08 16

Ypatingas pasiūlymas

Romantiški potyriai gražiojoje Vokietijoje - rekomenduojame dviems!

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

ELBĖS, REINO IR MOZELIO SLĖNIAI – ŠVEICARIJA – AUSTRIJA


 

Vyksite į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. Keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama.

Šveicarijos miestas Davosas jau 40 metų vadinamas pasaulio ekonomistų susirinkimo sostine, sukviečiantis viso pasaulio elitą: valstybių vadovus, politikus ir kitus svarbius asmenis.

Regensburgas – vienas iš senosios Vokietijos architektūros perlų!

kelione i vokietija
austrija
elbes slenis

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Slubice.
2 diena. Pusryčiai. Kelionė į Ratheiną. Čia pateksite į uolų ir tarpeklių labirintus. Eidami akmeniniu (76 m ilgio) “Bastėjos” tiltu, grožėsitės nuostabiausia gamtos panorama Vokietijoje. Išvykimas į Moritzburgo rūmus. Apsupti miškų ir vandens, ant dirbtinės salos pastatyti barokiniai rūmai – gražiausi vandens rūmai Saksonijos žemėje. Saksonijos ir Lietuvos – Lenkijos valdovui Augustui Stipriajam jie buvo puiki pasilinksminimų ir medžioklės vieta. Nakvynė viešbutyje prie Frankfurto.
3 diena. Pusryčiai. Vykstama į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. Keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama. Pasivaikštoma garsiąja Drosselgasse gatve, dėl turistų ir vyninių gausos dažnai vadinama „sunkiausiai įveikiamu Vokietijos maršrutu“. Romantiškas plaukimas laivu Reino upe, kurios pakrantėse stūkso viduramžių pilys ir jų griuvėsiai, Vokietijos poeto H.Heines apdainuota garsioji Lorelei uola. Pagal galimybę pasikeliama į Lorelei uolos virsūnę, nuo kurios gražioji undinė savo nuostabiu balsu viliojo Reino žvejus. Vykstama į Koblenzą, įsikūrusį dviejų upių – Reino ir Mozėlio santakoje. Pažintis su miestu: „Vokietijos kampe“ esantis imperatoriui Vilhelmui skirtas paminklas, Šv.Kastoro bazilika, Vokiečių ordino namas, Jėzuitų aikštė, miesto simbolis–Sengel šulinys, Floriono turgaus aikštė. Nakvynė viešbutyje prie Koblenz.
4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Šveicarijos terminių versmių kurortą Bad Ragazą. Miesto transportu vykstama į garsiąją Taminos perėją. Pasivaikštoma aukštų uolų apsupta siaurute perėja, į kurią tik vidurdienį prasiskverbia paklydę saulės spinduliai. Perėjoje iki dabar ”slepiasi” viena iš karštųjų versmių, kuriomis turtingos šios vietos. Atvykstame į rytinėje Šveicarijos dalyje, Graubiundeno kantone, į rytus nuo Kūro miesto nutolusį Davoso kurortą. Šveicarijos miestas Davosas jau 40 metų vadinamas pasaulio ekonomistų susirinkimo sostine, sukviečiantis viso pasaulio elitą: valstybių vadovus, politikus ir kitus svarbius asmenis. Nakvynė viešbutyje Šveicarijoje prie Davoso.
5 diena. Pusryčiai. Pasikėlimas į vieną aukščiausių Apencelio kantono viršukalnių – Santis (2502 m). Dažnai net karščiausią vasaros dieną saulė nesugeba čia ištirpdyti sniego. Giedrą dieną nuo Santis atsiveria kelias šalis apimanti Alpių kalnų grandinė, kunigaikščių rūmai. Vykstame link Miuncheno. Pakeliui aplankoma pasakiška Bavarijos karaliaus Liudviko II pilis Noišvanštainas. Tai daugiausia turistų lankomas objektas Vokietijoje. Negalima nesižavėti karaliaus fantazija ir statybininkų sugebėjimais. Pasivaikščiojimas ant kvapą gniaužiančio Marijos tiltelio virš bauginančios bedugnės. Ir visa tai – nepaprasto grožio kalnų panoramoje. Vykstame į viešbutį. Nakvynė Augsburge.
6 diena. Pusryčiai. Vykstate į Berchtesgadeno žemę. Tai vienas gražiausių Vokietijos regionų. Ši žemė – tai Berchtesgadeno Alpės. Aplankote Kehlsteinhausą – „Erelio lizdą“.Tai A.Hitleriui dovana vieno iš jo bendražygių. Kelias į „Erelio lizdą“- tikras inžinerijos stebuklas. Keliukas vingiuoja per 5 tunelius, o pakilimas į namą yra liftu. Šiuo metu ten įsikūręs restoranas, mėgstamas dėl puikaus Alpių vaizdo. Vėliau vykstate link Konigsee ežero – tai aukščiausias virš jūros lygio iškilęs Vokietijos ežeras. Plaukimas laivu iki Bartolomos pusiasalio, kuris yra labiausia lankoma turistų vieta parke. 1134 m. čia buvo pašventinta pirmoji bažnyčia. Pusiasalio restorane turite puikią galimybę paragauti šviežios žuvies iš švariausio Vokietijos ežero. Vykstate link viešbučio. Nakvynė Augsburge.
7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Regensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Pažintis su senamiesčiu: gotikinė katedra, vyskupų rūmai, viduramžių miesto gatvelių labirintai. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Zgorzelec.
8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖ PATOGIU 3* AUTOBUSU,

KELIONĖS VADOVO PASLAUGOS,

EKSKURSINĖ PROGRAMA,

7 NAKVYNĖS 2* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS,

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

UŽ PAŽYMĖTUS OBJEKTUS PAPILDOMAI MOKAMA KELIONĖS METU (APIE 100 EUR)

 

Pastabos:
ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis, kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.
  2. Vaikams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, reikalingas raštiškas vieno iš tėvųsutikimas išleisti į kelionę ir šio sutikimo kopija. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė