TITLE

DESCRIPTION

ADRSPADAI-BRNO-MACOCHA

ADRSPADAI-KUTNA HORA-BRNO-MACOCHA

nuo 330,00 €

Komfortabili kelionė

Keliausite patogiu autobusu

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Čekijos brangakmeniai ranka pasiekiami!

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

ADRŠPADŲ KALNŲ REZERVATAS – KUTNA HORA – BRNO – MORAVIJOS NACIONALINIS PARKAS (MACOCHA) – LEDNICE PILIS


 

Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo keisčiausių formų akmeninius „pirštus“, kurių aukštis siekia iki 80 m. Akmeninės gamtos skulptūros primena įsimylėjėlius, ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį, dvynius, plaštaką.

Brno centras ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė.

Vykstame į Lednice pilį. Tai viena gražiausių pietų Čekijos pilių. Ši neogotikinė pilis priklausė garsiai Lichtenšteinų giminei.

cekijos krastovaizdis
pilis cekijoje
miesto vaizdai

KELIONĖS DETALĖS

1 diena. Ryte išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Nachode.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Adršpadų kalnų gamtos rezervatą. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo keisčiausių formų akmeninius „pirštus“, kurių aukštis siekia iki 80 m. Akmeninės gamtos skulptūros primena įsimylėjėlius, ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį, dvynius, plaštaką. Valtimis perplaukiame Adršpadų ežeriuką, apžiūrime Didįjį ir Mažąjį krioklius. Vykstame į UNESCO saugomą buvusį kalnakasių miestą-Kutną Horą. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrime kalnakasių globėjos Šv.Barboros katedrą, miesto senamiestį, itališkus rūmus, akmeninį namą ir šulinį. Taip pat aplankome Šv.Mergelės bažnyčią, kurios interjere panaudoti žmonių kaulai. Atvykstame vakare į Brno. Nakvynė viešbutyje Brno.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Brno – Moravijos sostinę. Brno centras ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Aplankome buvusio turgaus aikštę su Parnaso fontanu. Vienas gražiausių senamiesčio pastatų – vėlyvosios gotikos stiliaus Rotušė. Prie senosios Rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Lankome Kapucinų Šv. Kryžiaus bažnyčią su kripta, kurioj buvo laidojami vienuoliai. Vykstame į Moravijos nacionalinį parką. Čia lankysimės stalaktitų ir stalagmitų urvuose. Esant galimybei, plauksime laivu požemine upe Macochos urvais. Pageidaujantys keltuvu galės pakilti prie Macochos bedugnės. Vykstame į Lednice pilį. Tai viena gražiausių pietų Čekijos pilių. Ši neogotikinė pilis priklausė garsiai Lichtenšteinų giminei. Pilį supa nuostabus, didžiausias Čekijoje prancūziško stiliaus parkas.  Išvykstame link Lietuvos. Nakvynė viešbutyje Brno.

4 diena. Kelionė per Lenkiją, vakare grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

KELIONĖS DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS;

KELIONĖ PATOGIU 3* KLASĖS AUTOBUSU;

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS KELIONĖS METU;

EKSKURSINĖ PROGRAMA;

GIDAS – VADOVAS;

3 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS 3* VIEŠBUTYJE.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

MUZIEJŲ IR LANKYTINŲ OBJEKTŲ KAINA APIE 40 EUR.

 

Pastaba: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti iki kelionės pabaigos.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė