TAILANDAS - KAMBODŽA

nuo 1600,00 €

Komfortabili kelionė

Skrydis į Bankoką iš Rygos arba Vilniaus lėktuvu

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Tailandas ir Kambodža - nepažinti kraštai, kupini šilumos ir šypsenų!

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

BANKOKAS – PATAJA – KANCHANABURIS – ANGKORAS  – KOH CHANG


 

Kanchanaburi – miestas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu lankome kokoso riešutų fermą, autentišką „plaukiojantį turgų“ – Damnoensaduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, įžymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai.

Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai.

Angkoras – didingiausias šventyklų kompleksas pasaulyje, kurį khmerų karaliai pastatė iki XII a.,kuomet Khmerų imperija buvo pasiekusi savo klestėjimo viršūnę.

kambodza aisciai
kambodzos zmones
tailandas kambodza kelione

KELIONĖS DETALĖS

1 diena  Išvykstame iš Rygos arba Vilniaus į Bankoką su vienu tarpiniu persėdimu.

2 diena  Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į  viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas.  Siūloma pavakarieniauti tajų restoranėlyje* arba kruiziniame laivelyje *. Nakvynė viešbutyje.

3 diena  Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke.

Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės.

Ekskursijos metu lankome Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Pietūs. Po pietų – ekskursija miesto kanalais, kurie seniau buvo vienintelėmis susisiekimo Tailando sostinėje trasomis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena  Po pusryčių vykstame į Kanchanaburi miestą.

Kanchanaburi – miestas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu lankome kokoso riešutų fermą, autentišką „plaukiojantį turgų“ – Damnoensaduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, įžymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs. Grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, laiveliais plauksime į džiunglių glūdumą. Už papildomą mokestį bus galimybė pajodinėti drambliais*. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į  Mon kaimelį, aplankysime „mirties muziejų“. Išvykos metu laukia maudynės po kriokliais. Pietūs. Vykstame į Patają. Nakvynė viešbutyje.

6 – 8 diena  Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje.

Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove. Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus, nardymą, žvejybą, plaukiojimą burlentėmis ir vandens slidėmis, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Laivu stikliniu dugnu galima išplaukti į koralų salas* ar pusei dienos nuvykti į dramblių fermą*, išjoti drambliu į džiungles. Teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooch kaimelyje galim pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes ir kt. Nakvynė viešbutyje Patajoje .

9 diena  Po pusryčių vykstame į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kertame sieną Poipet miestelyje  ir toliau vykstame į Siem Reap. Jei leis laikas, saulę palydėsite nuo Phnom Bakheng kalvos. Nakvynė viešbutyje Siem Reap.

10 diena  Pusryčiai. Vykstate į Angkorą – didingiausią šventyklų kompleksą pasaulyje,kurį khmerų karaliai pastatė iki XII a.,kuomet Khmerų imperija buvo pasiekusi savo klestėjimo viršūnę. XV a. karaliai apleido šventyklas ir tik 1961m. jas iš naujo atrado prancūzų tyrinėtojai.Išvystas Angkoro vaizdas nedaug skyrėsi nuo to, kurį pamato dabar čia atvykstantys turistai: šventyklos stūkso džiunglėse,vienišos ir išdidžios,perdaug gerai išsilaikiusios,kad galėtume pavadinti griuvėsiais. Aplankome pietinę Angkoro dalį – Thom,Bayon,Baphuon,Dramblio ir Leper Karaliaus terasas ir karališką Englosure. Tęsiame vizitą į Angkor Wat šventyklą. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II –asis pastatė XII a. kaip karališką kapavietę. Vakarienė vietiniame restorane su tradiciniais khmerų šokiais. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Vykstame į Tailando pasienį . Kirtę sieną, išvykstame į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nakvynė viešbutyje.

12 – 13 dienos  Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė viešbutyje.

14 diena  Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakare vykstame į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą arba Vilnių su vienu tarpiniu persėdimu.

15 diena  Grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

LĖKTUVO BILIETAI (EKONOMINE KLASE);

12 NAKVYNIŲ 3*-4* VIEŠBUČIUOSE:

2 NAKVYNĖS  VIEŠBUTYJE BANKOKE;

1 NAKVYNĖ   VIEŠBUTYJE KACHANABURYJE;

4 NAKVYNĖS  VIEŠBUTYJE PATAJOJE;

2 NAKVYNĖS  SIEM REAPE;

3 NAKVYNĖS   VIEŠBUTYJE KOH CHANGE;

PROGRAMOJE NURODYTAS MAITINIMAS: 12 PUSRYČIŲ – ŠVEDIŠKAS STALAS, 3 PIETŪS, 1 VAKARIENĖ;

PROGRAMOJE NURODYTA EKSKURSINĖ PROGRAMA;

RUSIŠKAI ARBA ANGLIŠKAI KALBANČIO VIETINIO GIDO PASLAUGOS KELIONĖS METU;

PERVEŽIMAI PAGAL PROGRAMĄ.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

TAILANDO VIZA  ~ 80 €;

KAMBODŽOS VIZA ~ 1500 THB;

MEDICININĖS PAGALBOS UŽSIENYJE DRAUDIMAS – 20 €;

ASMENINĖS IŠLAIDOS;

ARBATPINIGIAI;

GĖRIMAI PIETŲ IR VAKARIENĖS METU.

Pastabos: Keičiantis aviabilietų, paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis. 

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.
  2. Vaikams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, reikalingas raštiškas vieno iš tėvų sutikimas išleisti į kelionę ir šio sutikimo kopija. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė