TAILANDAS

nuo 1400,00 €

Komfortabili kelionė

Skrydis į Bankoką iš Rygos arba Vilniaus lėktuvu

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Pažintis su Azijos perlu, poilsis žymiausiuose Tailando kurortuose

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

BANKOKAS – KANCHANABURIS – PATAJA – KOH CHANG


 

Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės.

Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai.

Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove. Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus, nardymą, žvejybą, plaukiojimą burlentėmis ir vandens slidėmis, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams.

kelione i tailanda
tailando vaikai
tailando papludimys

KELIONĖS DETALĖS

1 diena

Išvykstame iš Rygos arba Vilniaus su vienu persėdimu tarpiniame oro uoste. Skrydis  į Bankoką.

2 diena

Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinktą viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas.  Siūloma pavakarieniauti tajų restoranėlyje*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena  Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke.

Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės.

Ekskursijos metu lankome Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Pietūs. Po pietų – ekskursija miesto kanalais, kurie seniau buvo vienintelėmis susisiekimo Tailando sostinėje trasomis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Po pusryčių vykstame į Kanchanaburi miestą.

Kanchanaburi – miestas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu lankome kokoso riešutų fermą, autentišką „plaukiojantį turgų“ – Damnoensaduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, įžymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs. Grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, laiveliais plauksime į džiunglių glūdumą. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

 Po pusryčių vykstame i Mon kaimelį , karštų versmių vonios, „ mirties“ geležinkelis , maudynės po Saiyoke vandens kriokliais , pietūs vietiniame retoranėlyje. Vykstame į Patają. Nakvynė viešbutyje.

6 – 9 diena  Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje.

Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove. Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus, nardymą, žvejybą, plaukiojimą burlentėmis ir vandens slidėmis, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Laivu stikliniu dugnu galima išplaukti į koralų salas* ar pusei dienos nuvykti į dramblių fermą*, išjoti drambliu* į džiungles. Teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooch kaimelyje galim pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes ir kt.

10 diena Pusryčiai. Išvykstame į Koh Chang salą.

Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nakvynė viešbutyje.

11 – 13 dienos 

Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė viešbutyje.

14 diena

Pusryčiai. Vykstame į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą arba Vilnių su vienu persėdimu.

15 diena

Grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

LĖKTUVO BILIETAI (EKONOMINE KLASE)

12 NAKVYNIŲ 3* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS:

2 NAKVYNĖS VIEŠBUTYJE BANKOKE

1 NAKVYNĖ VIEŠBUTYJE KACHANABURYJE

5 NAKVYNĖS VIEŠBUTYJE PATAJOJE

4 NAKVYNĖS VIEŠBUTYJE KOH CHANGE

PROGRAMOJE NURODYTAS MAITINIMAS:12 PUSRYČIŲ – ŠVEDIŠKAS STALAS,  3 PIETŪS, 1 VAKARIENĖ

PROGRAMOJE NURODYTA EKSKURSINĖ PROGRAMA

ANGLIŠKAI ARBA RUSIŠKAI KALBANČIO VIETINIO GIDO PASLAUGOS KELIONĖS METU

PERVEŽIMAI PAGAL PROGRAMĄ.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

TAILANDO VIZA ~ 60 €

ORO UOSTO MOKESČIAI ~ 170 €

MEDICININĖS PAGALBOS DRAUDIMAS UŽSIENYJE ~ 20 €

ASMENINĖS IŠLAIDOS;

ARBATPINIGIAI;

GĖRIMAI PIETŲ IR VAKARIENĖS METU.

 

Pastabos: Keičiantis lėktuvų bilietų, paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.
  2. Vaikams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, reikalingas raštiškas vieno iš tėvųsutikimas išleisti į kelionę ir šio sutikimo kopija. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė