ISLANDIJA

nuo 1400 €

Komfortabili kelionė

Skrydis Vilnius – Keflavikas

Kelionės datos

Teiraukitės telefonu: (8-46) 311815

Ypatingas pasiūlymas

Pažinkite laimės šalį

Vietovės, kurias aplankysite kelionės metu:

ISLANDIJA


 

vaikščiodami po Austurvoll aikštę pamatysite paminklą pastatytą didžiajam nepriklausomybės kovotojui Jon Sigurosson, aplankysite Domkirkja katedrą.

Aplankysime Parlamento laukus irThingvallavatn ežerą, kur seniau rinkdavosi vikingų parlamentas, taip pat čia jungiasi Amerikos ir Europos žemynų tektoninės plokštės, kur bet kuriuo momentu galima patekti iš Europos į Ameriką.

Aplankysime Skogar liaudies muziejų*, kuriame iš įvairių Islandijos vietovių atvežti senovės vikingų, fermerių namai, bažnyčia, mokykla, transporto priemonės ir namų apyvokos, bei žvejybos reikmenys.

islandijos gamta
kelione i islandija
seljalandsfoss islandija

KELIONĖS DETALĖS

1 diena Skrydis Vilnius – Keflavikas (su persėdimu viename iš Europos miestų). Vykstame link Islandijos sostinės Reikjaviko. Nakvynė nameliuose.

2 diena Po Pusryčių vykstame į apžvalginę ekskursija po Reikjaviko miestą, kurios metu apžiūrėsite Hallgrimo bažnyčią, užsikelsite* į bažnyčios bokštą, susipažinsite su Islandijos istorija nuvykę į nacionalinį muziejų*, vaikščiodami po Austurvoll aikštę pamatysite paminklą pastatytą didžiąjam nepriklausomybės kovotojui Jon Sigurosson, aplankysite Domkirkja katedrą. Nuo apžvalgos aikštelės Perlan atsiveria nuostabus vaizdas į Reikjaviko miestą. Vėliau vykstame maudytis* į „Žydrosios Lagūnos“ karštąsias versmes – tai unikalus geoterminis SPA, susiformavęs jauname lavos ežere. Čia mėgausimės natūraliai karštu mėlyno pieno spalvos vandeniu, tepsimės silikatais prisotintu moliu. Po vandens procedūrų vyksime į Krisuvik regioną, kuris vadinamas karštųjų versmių rajonu.Vykstame link Reikjaviko. Nakvynė nameliuose.

3 diena Pusryčiai. Kelionė „Auksiniu Islandijos ratu“. Vykstame į Thingveliro nacionalinį parka. Aplankysime Parlamento laukus irThingvallavatn ežerą, kur seniau rinkdavosi vikingų parlamentas, taip pat čia jungiasi Amerikos ir Europos žemynų tektoninės plokštės, kur bet kuriuo momentu galima patekti iš Europos į Ameriką. Toliau keliaujate į vietovę, garsėjančią geoterminiais geizeriais. Čia pamatysite didįjįGeisir – tai vienas seniausių ir įspūdingiausių geizerių. Netoliese yra mažesnis Strokkur, kuris apytikriai kas 5 -10 minučių iššauna vandens stulpus iki 32 m aukščio. Netoli nuo geizerių yra įspūdingas Gulflfos, dar kitaip žinomas „Auksinio krioklio“ pavadinimu, krentantis iš 35 m aukščio į Hvitos upės kanjoną. Vykstant į nakvynės vietą pakeliui pamatysime įspūdingą Kerid kraterį. Nakvynė nameliuose.

4 diena Po pusryčių išvykstame į pietus. Pakeliui pamatysime žymiausią Islandijos ugnikalnį – Hekla (1491 m), išsivežiantį vidutiniškai kas 10 metų, sustosime prie Seljalandsfoss ir Skogafoss krioklių. Aplankysime Skogar liaudies muziejų*, kuriame iš įvairių Islandijos vietovių atvežti senovės vikingų, fermerių namai, bažnyčia, mokykla, transporto priemonės ir namų apyvokos, bei žvejybos reikmenys. Vėliau vykstame prieDyrholaey uolos – tai piečiausias Islandijos taškas ir didžiulio paukščių „turgaus“ vieta. Atvykstame į Vik miestelį – iš čia atsiveria graži panorama į „Trijų Trolių“ uolą. Šiame miestelyje norintys gali aplankyti garsios Islandiškos vilnos parduotuvę. Nakvynė nameliuose.

5 diena Pusryčiai. Keliaujame į Islandijos šiaurės vakarus. Pakeliui aplankome Reykholt miestelį – arkivyskupijos centrą ir netoliese esantįBarnafoss krioklį, dar vadinamą “vaikų kriokliu”. Toliau vykstame prie Deildartunguhver didžiausio Islandijos karšto vandens šaltinio, kurio vandens temperatūra žemės paviršiuje siekia 100 °C. Vykstame link šiaurės vakarų sostinės Stykkisholmur, pakeliui sustosime prie Grabrokkraterio. Nakvynė.

6  diena Pusryčiai. Laisvas laikas, kurio metu Stykkisholmur mieste norintys galės išsimaudyti baseine*, plaukiant laivu* stebėti paukščius arba plaukti kruizu* į Flatey salą. Po pietų išvykstame į ryklių muziejų Bjarmarhofn*, kur galima paragauti, bei įsigyti ryklio mėsos. Po pietų aplankysime nedidelį žvejų miestelį – Olasvik. Grįžtant grožėsimės Breidafjordur fiordu, lavos laukais, Snaefellsjokull ledynu. Nakvynė.

7 diena Pusryčiai. Vykstame link Reikjaviko. Pakeliui matysime įspūdingą prieš 5000 metų užgesusį Eldborg kraterį, kuris yra vienas seniausių Islandijoje. Pravažiuosime Borgarnes miestelį, tuneliu po vandeniu kirsime Hvalfjordur fiordą. Po pietų atvykstame į Reikjaviką. Laisvas laikas Islandijos sostinėje. Nakvynė.

8 diena Pusryčiai. Laisvas laikas Reikjavike arba plaukimas stebėti banginių**. Vykstame į Keflaviko oro uostą. Skrydis Keflavikas – Vilnius  (su persėdimu viename iš Europos miestų).

8 – 9 diena Grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

LĖKTUVO BILIETAI (EKONOMINE KLASE) VILNIUS – EUROPOS MIESTAS – KEFLAVIKAS – EUROPOS MIESTAS – VILNIUS;

KELIONĖ MIKROAUTOBUSU, AUTOBUSU PAGAL PROGRAMĄ;

7 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS KEMPINGO NAMELIUOSE ARBA JAUNIMO VIEŠBUČIUOSE;

LYDINTIS VADOVAS;

KELIONĖS DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮEINA

(*) – BILIETAI Į MOKAMUS OBJEKTUS ~ 250 EUR;

MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS KELIONĖS METU;

ARBATPINIGIAI;

ASMENINĖS IŠLAIDOS;

 

Pastabos:

*Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

*Minimalus keliaujančių skaičius, kuriam esant vyksta kelionės vadovas –   10 asmenų,

*keičiantis lėktuvų bilietų ir kitų  paslaugų kainoms, esant valiutų kursų svyravimams, kelionės kaina gali kisti;

**aštunta kelionės dienos programa priklauso nuo skrydžio laikų. Plaukimas iš Reikjaviko stebėti banginių įmanomas skrendant vakriniu reisu iš Islandijos.

REIKALINGI DOKUMENTAI

  1. Ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.

TURITE KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!
KELIONĖS, KURIOS GALI TAVE SUDOMINTI

IZRAELIS – JORDANIJA

KRUIZAS NILU (KELIONĖ LAIKINAI NEVYKDOMA)

TAILANDAS – KAMBODŽA

© "Aisčiai" kelionių organizatorius. 2016 Sukūrė Persė